Sepet

Mombee

Propolis Damla (Glikol Bazlı) 20mlPropolis Damla (Glikol Bazlı) 20ml
Satıcı: Mombee
(Glikol Bazlı) suda çözünür. Propolis, güçlü bir antioksidandır, hücresel sağlık ve koruma için kanıtlanmış antioksidan aktiviteyi sağlar. Propolis Bağışıklık Sistemini Destekler. … Grip veya Soğuk Algınlığına Yakalanan Kişide..
80,00 TLVergiler Hariç:74,07 TL
Propolis Ağız Spreyi (Su Bazlı) 30mlPropolis Ağız Spreyi (Su Bazlı) 30ml
Satıcı: Mombee
ARI ÜRÜNLERİ İLE TEDAVİ ANLAMINA GELEN APİTERAPİ BAL,POLEN VE PROPOLİS’İN MUHTEŞEM BİRLEŞİMİNDEN OLUŞUYOR.DOĞANIN MUCİZESİ BU ÜÇ ŞİFA MADDESİ BİR ARAYA GELDİĞİNDE HER DERDE DEVA BİR ÜRÜN HALİNE GELİYOR, FAYDALARI:  Doğal antibiyotik etkilidir ve an..
98,00 TLVergiler Hariç:90,74 TL
Poliflora Çiçek Balı 850grPoliflora Çiçek Balı 850gr
Satıcı: Mombee
Bursa’nın florası en zengin ormanlarında Ahı Dağı eteklerinde yetişen eşsiz bitki örtüsünde üretilir. Yılda 1 kere hasat yapan MomBee, doğanın biz insanoğluna 1 sezon boyu sunduğu tüm bal veren ağaç ve çiçek ballarını ihtiva eder. Poleni süz&u..
300,00 TLVergiler Hariç:277,78 TL
Mix Kuru Polen 100grMix Kuru Polen 100gr
Satıcı: Mombee
Arı bu çok karışımlı poleni eşsiz bitki örtüsünden toplayıp minik ayaklarıyla kovana taşıyor. Mombee polen en doğal ve karışımı en çok olan polen diyebiliriz çünkü ahı dağının oturuma ,asfalt yollara ve sanayi bölgelerine uzaklığı sebebiyle temizliğ..
45,00 TLVergiler Hariç:41,67 TL
Bal Propolis Karışımı 240grBal Propolis Karışımı 240gr
Satıcı: Mombee
Poliflora Çiçek Balı Ve Saflaştırılmış Propolis Karışımı Şifa Deposu. Faydaları;Bağışıklık Savunmaları İçin Güçlü Destek Sağlar Ve Dengeli Bağışıklık İşlevine Yardımcı Olur. Bağışıklık Direncini Desteklemeye Ve Yaygın Kış Hastalıklarından Kurtulmaya Yardımcı ..
115,00 TLVergiler Hariç:106,48 TL
Apiterapi Bal Polen Propolis Karışımı 450grApiterapi Bal Polen Propolis Karışımı 450gr
Satıcı: Mombee
BAL PROPOLİS KARIŞIMI Poliflora Çiçek Balı Ve Saflaştırılmış Propolis Karışımı Şifa Deposu. Faydaları; Bağışıklık Savunmaları İçin Güçlü Destek Sağlar Ve Dengeli Bağışıklık İşlevine Yardımcı Olur. Bağışıklık Direncini Desteklemeye Ve Yaygın Kış Hastalıkla..
135,00 TLVergiler Hariç:125,00 TL
Apimixture Bal Propolis Arı Sütü Polen Arı Ekmeği Karışımı 400grApimixture Bal Propolis Arı Sütü Polen Arı Ekmeği Karışımı 400gr
Satıcı: Mombee
ARI ÜRÜNLERİ İLE TEDAVİ ANLAMINA GELEN APİTERAPİ BAL,POLEN VE PROPOLİS’İN MUHTEŞEM BİRLEŞİMİNDEN OLUŞUYOR. DOĞANIN MUCİZESİ BU ÜÇ ŞİFA MADDESİ BİR ARAYA GELDİĞİNDE HER DERDE DEVA BİR ÜRÜN HALİNE GELİYOR. 5li karışım Apiterapi’nin yani arı ürün..
255,00 TLVergiler Hariç:236,11 TL
Api Kids Bağışıklık Güçlendirici C Vitamini Bal Propolis Arı Sütü Karışımı 150mlApi Kids Bağışıklık Güçlendirici C Vitamini Bal Propolis Arı Sütü Karışımı 150ml
Satıcı: Mombee
Geleceğimiz olan çocuklarımız için doğadan gelen şifayı birleştirdik ve portakal tadı ile lezzetli hale getirdik. Bal, propolis, arı sütü ve C Vitamini ile çocuklarımızın bağışıklığını güçlendirmek, hastalıklardan korunmalarını sağlamak ve tedavilere destek..
150,00 TLVergiler Hariç:138,89 TL