Sepet

Erişte & Makarna

Üçgen (Kesme) Makarna 400grÜçgen (Kesme) Makarna 400gr
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı üçgen (kesme) makarna Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş malzemeler ile hazırlanan köy yapımı üçgen makarna tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan üçgen makarna, Atlı ..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
Sebzeli Sütlü Erişte 500 GRSebzeli Sütlü Erişte 500 GR
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı sütlü sebzeli erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzelere ile hazırlanan köy yapımı sütlü sebzeli erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan s..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
Sade Köy Eriştesi 500 GRSade Köy Eriştesi 500 GR
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı sade erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş malzemeler ile hazırlanan köy yapımı sade erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırl..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
Sade Çorbalık Erişte 500grSade Çorbalık Erişte 500gr
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı sade çorbalık erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş malzemeler ile hazırlanan köy yapımı sade çorbalık erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan sade erişte, A..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
Pancarlı Erişte 500 GRPancarlı Erişte 500 GR
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı kırmızı pancarlı erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzeler ile hazırlanan köy yapımı pancarlı erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan panc..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
Kinoa Unlu Erişte 500 GRKinoa Unlu Erişte 500 GR
Satıcı: Atlı Gurme
rakyalı köylü kadınların hazırladığı kinoa unlu erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzelere ile hazırlanan köy yapımı kinoa unlu erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan kinoa un..
82,00 TLVergiler Hariç:74,55 TL
Ispanaklı Erişte 500 GRIspanaklı Erişte 500 GR
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı ıspanaklı erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzeler ile hazırlanan köy yapımı ıspanaklı erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan ıspanaklı ..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
Isırgan Otlu Erişte 500grIsırgan Otlu Erişte 500gr
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı ısırgan otlu erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Köy yapımı ısırgan otlu erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan ısırgan otlu erişte, Atlı Gur..
60,00 TLVergiler Hariç:54,55 TL
Havuçlu Erişte 500 GRHavuçlu Erişte 500 GR
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı havuçlu erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzeler ile hazırlanan köy yapımı havuçlu erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan havuçlu erişte..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
El kesimi erişte 400 gEl kesimi erişte 400 g
Yeni
Ev yapımı. Katkı maddesi bulunmamaktadır.  ..
72,00 TLVergiler Hariç:65,45 TL
Domatesli Biberli Erişte 500 GRDomatesli Biberli Erişte 500 GR
Satıcı: Atlı Gurme
Trakyalı köylü kadınların hazırladığı domatesli ve kapya biberli erişte Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzeler ile hazırlanan köy yapımı domatesli ve kapya biberli erişte tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı k..
75,00 TLVergiler Hariç:68,18 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)