Sepet

Un ve Çeşitleri

Yerli Mısır Unu 1 KgYerli Mısır Unu 1 Kg
Yeni
Satıcı: ManyasLezzetleri
YERLİ MISIR UnuKATKI MADDESİ İÇERMEZGeleneksel yöntemlere üretilip taş değirmende öğütülmüştürAtalık tohumlar Anadolu toprağının geleceğimize mirasıdır ..
75,00 TLVergiler Hariç:75,00 TL
Yerli Çiğ Karabuğday Unu 500grYerli Çiğ Karabuğday Unu 500gr
Satıcı: Kuru Yeşil
Kuru Yeşil Yerli Çiğ Karabuğday Unu Ürünümüz GLUTENSİZDİR. Karadeniz’in tahıl ambarı olarak bilinen Havza ve Vezirköprü ilçelerinde yerli ürün olarak ilaçsız yetişen karabuğday çiftçiden alınarak Kuru Ye..
64,95 TLVergiler Hariç:59,05 TL
Organik Keçiboynuzu Unu 250grOrganik Keçiboynuzu Unu 250gr
Satıcı: Kuru Yeşil
Keçiboynuzu Unu Nedir ve Nasıl Üretilir? Keçiboynuzu tozu olarak da adlandırılan organik keçiboynuzu unu bir kakao tozu alternatifidir. Kurutulmuş, kavrulmuş keçiboynuzu ağacı kabuğundan yapılır ve kakao tozu gibi görünür. Keçiboynuzu unu, un..
39,95 TLVergiler Hariç:36,32 TL
Keçiboynuzu Unu 1 kgKeçiboynuzu Unu 1 kg
Yeni
Satıcı: Ballıçubuk
Alanya ve köylerinin 300 rakım üstündeki bölgelerinde bulunan keçiboynuzu ağaçlarından toplanan keçiboynuzundan elde edilmiştir. Doğal ve organik harnup unu, 1000 gramlık paketlerde tarafınıza taze olarak ulaştırılır. ..
90,00 TLVergiler Hariç:81,82 TL
Karakılçık Buğday Unu 1 kgKarakılçık Buğday Unu 1 kg
Yeni
Satıcı: ManyasLezzetleri
Karakılçık Tam Buğday UnuKATKI MADDESİ İÇERMEZGeleneksel yöntemlere üretilip taş değirmende öğütülmüştürAtalık tohumlar Anadolu toprağının geleceğimize mirasıdırYüksek protein, bol lif, düşük gluten içerirSinidİrim sisteminin dostudur ..
75,00 TLVergiler Hariç:75,00 TL
Akbaşak Buğdayı UnuAkbaşak Buğdayı Unu
Yeni
Satıcı: ManyasLezzetleri
Akbaşak Tam Buğday UnuKATKI MADDESİ İÇERMEZGeleneksel yöntemlere üretilip taş değirmende öğütülmüştürAtalık tohumlar Anadolu toprağının geleceğimize mirasıdırYüksek protein, bol lif, düşük gluten içerirSindirim sisteminin dostudur ..
75,00 TLVergiler Hariç:75,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)