Sepet

Kahvaltılıklar

Kahvaltısız bir sabah vücudun enerji kaybına neden olur ve vücudun en iyi şekilde çalışmasını engeller. Obadanal kahvaltılık ürünleri ile düzenli ve kaliteli bir kahvaltı yaparak vücudunuzu ve ailenizi daha iyi bir güne ve daha verimli bir iş hayatına hazırlarsınız. Yoğun bir güne başlamadan önce vücudun yeterli beslenmesi önemlidir.

Kahvaltı ürünlerimiz sağlıklı, lezzetli ve güçlü tatlarla doludur. Obadanal olarak size bu tatları en iyi ve en güzel şekilde sunmak için çalışıyor. Hem organik hem de yöresel ürünlerle size pratik bir kahvaltı hazırlığı için fırsat sunuyor ve kaliteli bir şekilde kahvaltı öğünlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Sofraların baş tacı yeşil zeytin ve yanında olmazsa olmazı siyah zeytin yöresel zeytin denilince akla gelen Hatay yöresine ait organik kırma zeytin ve yapılışı ve baharatı ile gözde olan ızgara zeytin çeşitleri de sizlere doğal olarak sunulmakta ve ulaştırılmaktadır.

Son zamanlarda çeşitlenen reçel çeşitlerinden patlıcan reçeli, eşsiz tat süt reçeli, gözde reçellerin başında gelen vişne reçeli, şeker kullanmayanlar için şekersiz çilek reçeli kahvaltı sofralarınızda yerini almalı. Tamamen organik olan bu tatlar reçel severlerin gözdesi olmuştur.

Vücudun gereksinimi olan kahvaltılık ürünlerinden en önemlisi olan peynirlere sıra geldiğinde çeşit çeşit doğal peynirlerimize göz atmayı unutmayın. Organik sütten yapılan yöresel peynirlerimiz tam damak tadınıza göre. Çeşitli ezmelerimiz ile sofralarınıza şenlik katmakta sizin elinizde.

Özel olarak pancar şekerinden üretilen fıstık ezmesi ve kardeşi fındık ezmesi, ceviz ezmesi ve farklı hazırlanarak son zamanların gözdesi olan zeytin ezmesi ile sofralarınız sağlıklı ve kaliteli kahvaltılık ürünlerimiz ile dolsun.

Her Çeşit ve Lezzet Kahvaltılık Ürünü İçin Obadanal Doğru Adres

Günümüzde kahvaltı faslı oldukça meşhurdur. Bu faslın eğlenceli, sağlıklı ve kaliteli geçmesi ilk olarak sofraya katacağınız kahvaltılık ürünlerinden geçiyor. Obadanal ailesi olarak size taze ve güvenilir lezzetler sunuyoruz. Her çeşit lezzetli kahvaltılık ürünler için Obadanal en doğru ve güvenilir adresinizdir.

Yeşil ve siyah zeytin olmak üzere zeytin ezmesi ve daha pek çok zeytin çeşitleri, tamamen organik olarak pancar şekerinden üretilen ayva reçeli, organik gül yapraklarından üretilen gül reçeli, kış aylarının vazgeçilmezi turunç ve mandalinadan üretilen turunç reçeli ve mandalina reçeli, dillere destan çilek reçeli dahil birçok reçel çeşitlerini, yüzde yüz doğal inek ve keçi sütlerinden yapılmış, yöresel ezine peyniri, adından sıkça söz ettiren tulum peyniri, bol vitaminli lor peyniri, en popüler peynir çeşidi olarak tanınan beyaz peynir ve dillerden düşmeyen kaşar peyniri çeşitleri, pancar şekeri ile organik olarak üretilen fındık ezmesi fıstık ezmesi, ceviz ezmesi, doğal siyah zeytinden elde edilen zeytin ezmesi ve daha pek çok ezme çeşitlerini size organik ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmezleri arasında olan bal yanında pekmez ve pekmez denilince olmazsa olmazlardan tahin organik olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz tamamen doğaldır ve katkı maddeleri içermez.

Sitemizden istediğiniz her ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. Yöresel ürünlerimiz ve tamamen doğal kahvaltılıklarımız ile kahvaltı sofralarınızı unutulmaz anlara çevirebilirsiniz. Her zaman herkesin ilk tercih ettiği adres olmak ve ürünlerimize güvenilirliğimiz ile her zaman ilk adresiniz olmaya devam edeceğiz.

Sevdiklerinize hem kaliteli hem doğal bir kahvaltı masası hazırlamak Obadanal ürünleri ile mümkün. Sizde sitemizi ziyaret ederek veya size en yakın Obadanal mağazalarına giderek sağlıklı ve doğal kahvaltılık ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Tamamen Doğal Yöresinden Peynirler!

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi peynirlerimiz yüzde yüz doğal süt ürünlerinden yapılan son yıllarda birçok çeşidinin ortaya çıkmasıyla sadece kahvaltının yıldızı olmaktan çıkmış, birçok yemeklerde kullanılmaya başlanmıştır. Yöresel tatlarda ilk sıralarda yerini alan peynirlerimiz;

Ezine peyniri Türkiye'de en çok tüketilen peynir çeşitlerinden biridir ve adından da anlaşılacağı gibi Çanakkale'nin Ezine ilçesine özgü bir süt ürünüdür. Ezine peyniri kendine has aroması ve tadı ile kahvaltı sofralarına çok yakışan bir peynir çeşididir. Yöresel ve tamamen organik olarak üretilen ezine peyniri sitemizde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Tulum peyniri; kendine has tadıyla bilinen yöresel peynir çeşitlerinden biridir. Sitemiz size dünyanın en lezzetli Tulum peynirini sunmaktadır. Eşsiz aroması, dokusu ve yoğunluğu ile Tulum peyniri en popüler kahvaltı lezzetlerinden biridir. Erzincan Tulum peynirleri başta olmak üzere olgun ve tam aromalı peynir çeşitlerini web sitemizden veya size en yakın Obadanal mağazasında bulabilirsiniz.

Lor peyniri veya diğer peynir türleri, yüksek düzeyde B vitamini, özellikle B12 vitamini içerir. Günlük B12 ihtiyacımızın dörtte birini karşılar. B vitaminleri vücudumuzdaki birçok fonksiyon için çok önemlidir. Bu oldukça sağlıklı ve yöresel doğal peynir türünü sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Kaşar peyniri sofraların ve kahvaltının vazgeçilmez peynir çeşitleri arasında yer alır. Obadanal olarak size en doğal ve kaliteli peynirler sunuyor güvenebileceğiniz organik bir adres oluyoruz. En kaliteli ve organik kaşar peynirlerini sizler için üretiyoruz.

Yıllardır süregelen ve akla peynir denilince yer edinen tamamen doğal inek sütünden ürettiğimiz  siz değerli müşterilerimize özel olarak üretilmektedir.

Peynirlerimiz tamamen doğal keçi sütü ve inek sütünden üretilmektedir. Sizde size en yakın mağazalarımızda yer alan yöresel peynir reyonlarımızdan veya web sitemizde ki peynir kategorimizden yöresel peynir kısmından en doğal en taze ve en güvenilir kahvaltılık yöresel peynir ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

100 Organik Yeşil ve Siyah Zeytinler

Kültürümüzde kahvaltılık denilince akla gelen en önemli ürünlerden biri hiç şüphesiz yeşil zeytin ve siyah zeytin olarak bilinir. Siyah ve yeşil zeytin aynı ağaçtan gelirler ve aynı olayın iki farklı bakış açısıdır. Zeytin çeşitleri her yörede farklılık gösterebilir. Ama genel olarak bilinen iki tür siyah ve yeşildir.

Bu zeytinlerin kullanım alanlarına göre farklı türleri vardır. Bu zeytin çeşitlerini sitemizi ziyaret ederek veyahut size en yakın mağazalarımıza gelerek görebilirsiniz. Yeşil zeytin genellikle kahvaltılarda siyah zeytin ile yan yana servis edilir. Aynı zamanda kahvaltıda salatası yapılarak da tüketilebiliyor.

Yeşil zeytinin kültürümüzde yeri oldukça farklıdır. Siyah zeytinde salamura ve ezme şeklinde servis ediliyor. Siyah zeytinde kahvaltıda oldukça önemli bir yere sahiptir. Fakat yeşil zeytinin birçok farklı sunumu vardır. İsmini yapılış şeklinden alan ızgara zeytin farklı baharatlar kullanılarak elde ediliyor. Biber dolgulu olan yeşil zeytinlerde tamamen organik olarak üretilmektedir.

Gastronomi şehri Hatay yöresine ait kırma zeytin eşsiz lezzeti ile Obadanal kahvaltılık web sitemizde ve mağazalarımızda sizleri bekliyor. Son zamanlarda zeytin çeşitlerinde popüler olan zeytin ezmesi de kahvaltı sofralarında yerini alıyor. Mağazalarımızda ve web sitemizde yer alan zeytin çeşitlerimiz yüzde yüz organik olarak sizlere sunulmaktadır. En kaliteli ve doğal ürünlerimiz ile sizlere daha iyi hizmet sunmak için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Canınız Reçel Çektiğinde Her Çeşidine Buradan Ulaşabilirsiniz: Ayva Reçeli, Süt Reçeli, Çilek Reçeli, Vişne Reçeli ve Daha Fazlası

Türk sofralarının vazgeçilmezleri reçellerimiz son zamanlarda oldukça çeşitlenmiştir. Adını sütten alan ve süt ile yapılan süt reçeli popüler reçeller arasındadır. Doğal inek sütünden ürettiğimiz süt reçellerini katkısız ve organik olarak sizlere ulaştırıyoruz. Vazgeçilmez reçel lezzetlerinden olan ayva reçeli doğal ayvalar kullanarak üretiyoruz.

Özenle toplanan ayvalar yapım aşamasından geçtikten sonra sizlere doğal olarak sunuluyor. Popüler lezzetler arasında ilk sırayı alan çilek reçeli ve şeker kullanmayanlara özel olarak hazırlanan şekersiz çilek reçeli ile sofralarınızı renklendirebilirsiniz. Doğal olarak yetiştirilen ve özel olarak yapılan çilek reçellerimiz katkı maddesi içermez.

Vişne reçeli dalından taze koparılan vişneler ile organik olarak üretilmektedir. Yüzde yüz doğal reçel olarak raflarda yerini almaktadır. Kış aylarında adını sıklıkla duyduğumuz fakat meyve olarak pek tüketilmeyen turunç meyvesinin reçele dönüşmesiyle turunç reçeli ortaya çıkıyor. Doğal meyvelerden elde edilen turunç reçelleri sevenleriyle mağazalarımızda veya web sitemizde buluşabilirler.

Bir diğer kış meyvesi olan mandalina turunç meyvesinin aksine kış aylarında en çok sevilen meyveler arasında yerini alır ve vitamin deposu olduğundan birçok hastalıklardan korur. Bu meyvenin reçeli de yapılmaktadır. Sizler için doğal mandalinaları topluyor ve sizlere mandalina reçeli olarak sunuyoruz. Gül bitkisi birçok alanda kullanılmaktadır en bilinenlerinden biride gül reçelidir. Gül reçeli özel olarak yetiştirilen gül yaprakları ile doğal olarak yapılmaktadır.

Patlıcan reçeli son zamanlarda her sofrada yerini almaya başlamıştır. Bu reçelin sebzeden yapılması farklı bir bakış açısıyla bakılmasına neden oluyor. Fakat Obadanal sizlere en taze patlıcanlardan damak zevkinize uygun olarak patlıcan reçeli hazırlıyor ve raflarda sofralarınıza yolculuk yapmak için bekliyor.

Sitemizde reçel olarak birçok çeşit bulabilirsiniz. Zeytin reçelinden yeşil incir reçeline, yaban mersini reçelinden böğürtlen reçellerine, nar reçeli limon reçelleri ve kuşburnu reçellerine kadar daha yüzlerce çeşit reçelleri Obadanal kahvaltılıkta doğal üretim olarak bulabilirsiniz. Reçellerimiz tamamen doğal olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Sitemizden istediğiniz daha pek çok farklı reçel çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Yöresel ürünlerimiz ve tamamen doğal kahvaltılık çeşitlerimizi kullanarak kahvaltı sofralarınızı unutulmaz bir ana dönüştürebilirsiniz.

Ürünlerimizin güvenilirliği ile beraber her zaman herkesin tercih edilen adresi olacağız. Sevdiklerinize kaliteli ve doğal bir kahvaltı sofrası hazırlamak için Obadanal ürünlerini kullanın. Sağlıklı ve doğal kahvaltılık ürünlerimize web sitemizi ziyaret ederek veya size en yakın Obadanal mağazasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Katkı Maddesi İçermeyen Tahin ve Pekmezler İçin Obadanal'dan Hemen Alışveriş Yapın

Pekmez reyonlarımızda yerini alan doğal pekmezlerimiz sağlık açısından birçok fayda sağlamaktadır. Bunlardan ilki hiç şüphesiz harnup yani keçiboynuzu pekmezidir. Keçiboynuzu pekmezi yüzde yüz doğal olarak yapılmaktadır.

Bu pekmez çeşidi çoğu hastalığa deva olarak kullanılır. Aynı zamanda birçok vücut sistemi ve hastalık için faydaları ile en sağlıklı ve faydalı olarak kabul edilir. Bu nedenle en faydalı pekmez türü olarak ilk sıralarda yerini alır. Pekmezinden ayrı olarak keçiboynuzu özünü de mağazalarımızda veya web sitemizde bulabilirsiniz. Mağazamıza giderek, web sitemizi ziyaret ederek pekmez reyonlarımıza göz atabilirsiniz.

Bir diğer önemli ve bilinen pekmez çeşidi dut pekmezidir. Dut pekmezi yüksek enerji özelliklerine sahiptir ve yorgunluk, halsizlik ve kansızlığa iyi gelir. Bu nedenle anemi hastalarına tedavide ek gıda olarak önerilebilir. Tabi ki bu pekmezin doğal ve sağlıklı olanı vücudunuza yarar sağlayacaktır.

Ürünlerimiz doğal ve katkı maddesi içermemektedir, bu nedenle dut pekmezlerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tahin pekmez reyonumuzda pek çok pekmez çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bu çeşitlerden bazıları karadut özü, bir diğeri yaz aylarının sevilen meyvelerinden olan üzüm özü ve harnup özü olarak karşınıza çıkar.

Bu özler organik olarak yapılmıştır ve herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Pekmezden bahsedildiği vakit akla gelen ikinci ürün şüphesiz tahindir. Tahin orta doğuda, elde edilen susamın yapraklarını kavurarak elde edilen bir çeşni olarak bilinmektedir. Tahin içerdiği omega 3 ve omega 6 sayesinde sinir hücrelerinin sağlıklı çalışmasına destek olur ve sinir sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

Tahinin düzenli tüketildiğinde hafızayı güçlendirdiği ve beyin fonksiyonlarına yardımcı olduğu bilinmektedir. Sizler de Obadanal ailesi olarak yüzde yüz organik olarak ürettiğimiz tahinleri gönül rahatlığı ile alabilir ve sofralarınızda yer açabilirsiniz. Sadece kahvaltılık değil meze çeşitlerinde de birçok farklı türde kullanım alanı vardır. En bilineni pekmez ile tüketildiği için pekmez reyonlarımızda yerini alıyor.

Fakat pek çok yemeğinizde ürettiğimiz organik tahinleri kullanabilirsiniz. Bir diğer reyonumuz olan ve web sitemizde ki kategorilerde yerini alan bal kahvaltı sofralarının vazgeçilmezidir. Organik olarak yetiştirilen arılardan elde edilen ballarımız mağazalarımızda ve web sitemizde yerini almıştır.

Katkı maddesi içermeyen tamamen organik olarak üretilen ürünlerimiz sizler için sunuluyor. Sizde sofralarınıza güvenli, kaliteli ve sağlıklı ürünler koymak isterseniz web sitemizde yer alan yüzde yüz doğal kahvaltılık ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Sadece Pancar Şekeri ile Yapılmış Ezmelere De Göz Atmayı Unutmayın!

Yüzyıllar önce bir gıda olarak başlayan yerfıstığı, günümüzde yaygın olarak yenen kuruyemiş türlerinden biridir. Fıstık, başlangıçta Güney Amerika'da gıda olarak tüketilirken, ticaret sonucunda tüm dünyada tüketilen bir gıda haline gelmiştir.

Aynı zamanda fıstığın insan sağlığına birçok faydası vardır ve günümüzde farklı şekillerde yenen bir besindir. Fıstık ezmesi, yer fıstığının ezilmesi ve daha sonra çeşitli işlemlerden geçirilmesi ile üretilir ve yer fıstığının en popüler formlarından biridir. Kahvaltıların vazgeçilmez tatlarından biri olan fıstık ezmesi organik yerfıstıkları toplanarak ve yapılışında sadece pancar şekeri kullanılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Sizlerde eğer organik ve doğal olarak şeker pancarından ürettiğimiz ezmelerden almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir.

Aynı zamanda size en yakın Obadanal mağazalarına uğrayarak ezme reyonlarımızdan doğal olarak ürettiğimiz fıstık ezmesine ulaşabilirsiniz. Fıstık ezmesinin kardeşi olarak bilinen fındık ezmesi fındığı yeme konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Besleyici ve doyurucu fındık ezmesi, özellikle kış aylarında en lezzetli tatlılardan biri olarak bilinir. Aynı zamanda fındık ezmesi yüksek besin değeri nedeniyle vücut ısısını yükseltebilen bir besindir. Bu nedenle daha çok kış aylarında tercih edilmektedir.

Sizde eğer doğal ve katkısız bir fındık ezmesi istiyor ve bulamıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yöresinden topladığımız fındıkları katkı maddesi ilave etmeden sadece içerisine pancar şekeri ekleyerek reyonlarımıza ve sizlere sunuyoruz. Doğal olarak ürettiğimiz saf pancar şekeri ile yapılan fındık ezmelerimizi kaliteli ve güvenli bir şekilde fındık ezmesi severlere ulaştırıyoruz. Katkı maddesi içermeyen doğal kahvaltılık ürünlerimiz ezmelerimiz ile sofralarınız eşsiz bir tada sahip oluyor. Güçlü bir antioksidan olan ceviz ezmelerimiz tamamen doğal üretilmektedir.

Kahvaltılık

Yeşil İncir Reçeli 350 gYeşil İncir Reçeli 350 g
Satıcı: Atlı Gurme
Atlı Gurme, Anadolu ve Trakya'nın verimli topraklarında yetiştirilen kuru bakliyat ürünlerini, Trakya'da köylü kadınların ürettiği ev yapımı erişte ve reçel çeşitlerini kalite ve lezzet ile bir arada sunuyor. Trakya'da bulunun modern tesislerinde tamamen hijyenik koşullarda hazırlanan ürünlerin, ..
90,00 TLVergiler Hariç:81,82 TL
Yağlı Sele Siyah Zeytin 1000 cc Cam KAVANOZYağlı Sele Siyah Zeytin 1000 cc Cam KAVANOZ
Satıcı: Lovida
Gemlik tipi yağlı sele siyah zeytinler, Ayvalık’ta yetişen Gemlik tipi siyah zeytinlerden üretilmektedir. Siyah zeytinlere Salamura suyu eklenmesi ve acı suyunun çıkarılması sonucu üretilen zeytin çeşididir. Gemlik tipi zeytinler diğer siyah zeytin tiplerine göre, daha etli ve çekirdeği küçüktür. ..
165,00 TLVergiler Hariç:150,00 TL
Vişne Reçeli 350 gVişne Reçeli 350 g
Satıcı: Atlı Gurme
Atlı Gurme, Anadolu ve Trakya'nın verimli topraklarında yetiştirilen kuru bakliyat ürünleri ve yüzde yüz doğal, ev yapımı reçel çeşitleri ile sofralarınıza kalite ve lezzeti uygun fiyatlar ile birarada sunuyor. ​ Trakya'da bulunun modern tesislerinde tamamen hijyenik koşullarda hazırlanan ür..
82,50 TLVergiler Hariç:75,00 TL
Tulum Peyniri 900grTulum Peyniri 900gr
Yeni
Satıcı: Emre Tulum
Erzincan'dan Tüm Türkiye'ye Erzincan Tulum Peynirini pazarlayan firmamız en kaliteli ve en leziz tulum peynirini hijyenik ortamlarda üreterek pazara sunmaktadır. %100 Doğal Koyun Sütünden Üretimini Gerçekleştirdiğimiz Erzincan Tulum Peyniri Tamamen Katkı..
280,00 TLVergiler Hariç:254,55 TL
Toros Yayla Balı 900gToros Yayla Balı 900g
Yeni
Satıcı: Ballıçubuk
Toros dağlarının 2200 rakımlı alanlarındaki çiçeklerden ve İpar gülünün çiçeklerinden elde edilmiştir. %100 doğal ve organik olarak üretişmiş olup hijyenik cam kavanozda tarafınıza ulaştırılır. ..
550,00 TLVergiler Hariç:500,00 TL
Topak Keçi Peyniri 1 KgTopak Keçi Peyniri 1 Kg
Yeni% 14
Satıcı: ManyasLezzetleri
100% KEÇİ SÜTÜKATKI MADDESİ İÇERMEZManyas'ın zengin doğal kaynaklarından beslenenKeçi sütlerinden geleneksel yöntemlerle Şirden mayayla  üretilir ..
550,00 TL 475,00 TLVergiler Hariç:475,00 TL
Şekersiz Güvem (Çakal Eriği) Marmelatı 300 gŞekersiz Güvem (Çakal Eriği) Marmelatı 300 g
Satıcı: Atlı Gurme
Faydaları saymakla bitmeyen güvem (çakal eriği) meyvesinden üretilen Atlı Gurme Şekersiz Güvem Marmelatı, Trakyalı kadınlar tarafından doğal ortamından toplanan güvemlerin işlenerek; şeker, koruyucu madde ve renklendirici kullanmadan, geleneksel yöntemlerle elde edilir. Atlı Gurme Güvem (Çakal Eriği..
105,00 TLVergiler Hariç:95,45 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)

Kahvaltılıklar

Kahvaltısız bir sabah vücudun enerji kaybına neden olur ve vücudun en iyi şekilde çalışmasını engeller. Obadanal kahvaltılık ürünleri ile düzenli ve kaliteli bir kahvaltı yaparak vücudunuzu ve ailenizi daha iyi bir güne ve daha verimli bir iş hayatına hazırlarsınız. Yoğun bir güne başlamadan önce vücudun yeterli beslenmesi önemlidir.

Kahvaltı ürünlerimiz sağlıklı, lezzetli ve güçlü tatlarla doludur. Obadanal olarak size bu tatları en iyi ve en güzel şekilde sunmak için çalışıyor. Hem organik hem de yöresel ürünlerle size pratik bir kahvaltı hazırlığı için fırsat sunuyor ve kaliteli bir şekilde kahvaltı öğünlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Sofraların baş tacı yeşil zeytin ve yanında olmazsa olmazı siyah zeytin yöresel zeytin denilince akla gelen Hatay yöresine ait organik kırma zeytin ve yapılışı ve baharatı ile gözde olan ızgara zeytin çeşitleri de sizlere doğal olarak sunulmakta ve ulaştırılmaktadır.

Son zamanlarda çeşitlenen reçel çeşitlerinden patlıcan reçeli, eşsiz tat süt reçeli, gözde reçellerin başında gelen vişne reçeli, şeker kullanmayanlar için şekersiz çilek reçeli kahvaltı sofralarınızda yerini almalı. Tamamen organik olan bu tatlar reçel severlerin gözdesi olmuştur.

Vücudun gereksinimi olan kahvaltılık ürünlerinden en önemlisi olan peynirlere sıra geldiğinde çeşit çeşit doğal peynirlerimize göz atmayı unutmayın. Organik sütten yapılan yöresel peynirlerimiz tam damak tadınıza göre. Çeşitli ezmelerimiz ile sofralarınıza şenlik katmakta sizin elinizde.

Özel olarak pancar şekerinden üretilen fıstık ezmesi ve kardeşi fındık ezmesi, ceviz ezmesi ve farklı hazırlanarak son zamanların gözdesi olan zeytin ezmesi ile sofralarınız sağlıklı ve kaliteli kahvaltılık ürünlerimiz ile dolsun.

Her Çeşit ve Lezzet Kahvaltılık Ürünü İçin Obadanal Doğru Adres

Günümüzde kahvaltı faslı oldukça meşhurdur. Bu faslın eğlenceli, sağlıklı ve kaliteli geçmesi ilk olarak sofraya katacağınız kahvaltılık ürünlerinden geçiyor. Obadanal ailesi olarak size taze ve güvenilir lezzetler sunuyoruz. Her çeşit lezzetli kahvaltılık ürünler için Obadanal en doğru ve güvenilir adresinizdir.

Yeşil ve siyah zeytin olmak üzere zeytin ezmesi ve daha pek çok zeytin çeşitleri, tamamen organik olarak pancar şekerinden üretilen ayva reçeli, organik gül yapraklarından üretilen gül reçeli, kış aylarının vazgeçilmezi turunç ve mandalinadan üretilen turunç reçeli ve mandalina reçeli, dillere destan çilek reçeli dahil birçok reçel çeşitlerini, yüzde yüz doğal inek ve keçi sütlerinden yapılmış, yöresel ezine peyniri, adından sıkça söz ettiren tulum peyniri, bol vitaminli lor peyniri, en popüler peynir çeşidi olarak tanınan beyaz peynir ve dillerden düşmeyen kaşar peyniri çeşitleri, pancar şekeri ile organik olarak üretilen fındık ezmesi fıstık ezmesi, ceviz ezmesi, doğal siyah zeytinden elde edilen zeytin ezmesi ve daha pek çok ezme çeşitlerini size organik ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmezleri arasında olan bal yanında pekmez ve pekmez denilince olmazsa olmazlardan tahin organik olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz tamamen doğaldır ve katkı maddeleri içermez.

Sitemizden istediğiniz her ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. Yöresel ürünlerimiz ve tamamen doğal kahvaltılıklarımız ile kahvaltı sofralarınızı unutulmaz anlara çevirebilirsiniz. Her zaman herkesin ilk tercih ettiği adres olmak ve ürünlerimize güvenilirliğimiz ile her zaman ilk adresiniz olmaya devam edeceğiz.

Sevdiklerinize hem kaliteli hem doğal bir kahvaltı masası hazırlamak Obadanal ürünleri ile mümkün. Sizde sitemizi ziyaret ederek veya size en yakın Obadanal mağazalarına giderek sağlıklı ve doğal kahvaltılık ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Tamamen Doğal Yöresinden Peynirler!

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi peynirlerimiz yüzde yüz doğal süt ürünlerinden yapılan son yıllarda birçok çeşidinin ortaya çıkmasıyla sadece kahvaltının yıldızı olmaktan çıkmış, birçok yemeklerde kullanılmaya başlanmıştır. Yöresel tatlarda ilk sıralarda yerini alan peynirlerimiz;

Ezine peyniri Türkiye'de en çok tüketilen peynir çeşitlerinden biridir ve adından da anlaşılacağı gibi Çanakkale'nin Ezine ilçesine özgü bir süt ürünüdür. Ezine peyniri kendine has aroması ve tadı ile kahvaltı sofralarına çok yakışan bir peynir çeşididir. Yöresel ve tamamen organik olarak üretilen ezine peyniri sitemizde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Tulum peyniri; kendine has tadıyla bilinen yöresel peynir çeşitlerinden biridir. Sitemiz size dünyanın en lezzetli Tulum peynirini sunmaktadır. Eşsiz aroması, dokusu ve yoğunluğu ile Tulum peyniri en popüler kahvaltı lezzetlerinden biridir. Erzincan Tulum peynirleri başta olmak üzere olgun ve tam aromalı peynir çeşitlerini web sitemizden veya size en yakın Obadanal mağazasında bulabilirsiniz.

Lor peyniri veya diğer peynir türleri, yüksek düzeyde B vitamini, özellikle B12 vitamini içerir. Günlük B12 ihtiyacımızın dörtte birini karşılar. B vitaminleri vücudumuzdaki birçok fonksiyon için çok önemlidir. Bu oldukça sağlıklı ve yöresel doğal peynir türünü sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Kaşar peyniri sofraların ve kahvaltının vazgeçilmez peynir çeşitleri arasında yer alır. Obadanal olarak size en doğal ve kaliteli peynirler sunuyor güvenebileceğiniz organik bir adres oluyoruz. En kaliteli ve organik kaşar peynirlerini sizler için üretiyoruz.

Yıllardır süregelen ve akla peynir denilince yer edinen tamamen doğal inek sütünden ürettiğimiz  siz değerli müşterilerimize özel olarak üretilmektedir.

Peynirlerimiz tamamen doğal keçi sütü ve inek sütünden üretilmektedir. Sizde size en yakın mağazalarımızda yer alan yöresel peynir reyonlarımızdan veya web sitemizde ki peynir kategorimizden yöresel peynir kısmından en doğal en taze ve en güvenilir kahvaltılık yöresel peynir ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

100 Organik Yeşil ve Siyah Zeytinler

Kültürümüzde kahvaltılık denilince akla gelen en önemli ürünlerden biri hiç şüphesiz yeşil zeytin ve siyah zeytin olarak bilinir. Siyah ve yeşil zeytin aynı ağaçtan gelirler ve aynı olayın iki farklı bakış açısıdır. Zeytin çeşitleri her yörede farklılık gösterebilir. Ama genel olarak bilinen iki tür siyah ve yeşildir.

Bu zeytinlerin kullanım alanlarına göre farklı türleri vardır. Bu zeytin çeşitlerini sitemizi ziyaret ederek veyahut size en yakın mağazalarımıza gelerek görebilirsiniz. Yeşil zeytin genellikle kahvaltılarda siyah zeytin ile yan yana servis edilir. Aynı zamanda kahvaltıda salatası yapılarak da tüketilebiliyor.

Yeşil zeytinin kültürümüzde yeri oldukça farklıdır. Siyah zeytinde salamura ve ezme şeklinde servis ediliyor. Siyah zeytinde kahvaltıda oldukça önemli bir yere sahiptir. Fakat yeşil zeytinin birçok farklı sunumu vardır. İsmini yapılış şeklinden alan ızgara zeytin farklı baharatlar kullanılarak elde ediliyor. Biber dolgulu olan yeşil zeytinlerde tamamen organik olarak üretilmektedir.

Gastronomi şehri Hatay yöresine ait kırma zeytin eşsiz lezzeti ile Obadanal kahvaltılık web sitemizde ve mağazalarımızda sizleri bekliyor. Son zamanlarda zeytin çeşitlerinde popüler olan zeytin ezmesi de kahvaltı sofralarında yerini alıyor. Mağazalarımızda ve web sitemizde yer alan zeytin çeşitlerimiz yüzde yüz organik olarak sizlere sunulmaktadır. En kaliteli ve doğal ürünlerimiz ile sizlere daha iyi hizmet sunmak için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Canınız Reçel Çektiğinde Her Çeşidine Buradan Ulaşabilirsiniz: Ayva Reçeli, Süt Reçeli, Çilek Reçeli, Vişne Reçeli ve Daha Fazlası

Türk sofralarının vazgeçilmezleri reçellerimiz son zamanlarda oldukça çeşitlenmiştir. Adını sütten alan ve süt ile yapılan süt reçeli popüler reçeller arasındadır. Doğal inek sütünden ürettiğimiz süt reçellerini katkısız ve organik olarak sizlere ulaştırıyoruz. Vazgeçilmez reçel lezzetlerinden olan ayva reçeli doğal ayvalar kullanarak üretiyoruz.

Özenle toplanan ayvalar yapım aşamasından geçtikten sonra sizlere doğal olarak sunuluyor. Popüler lezzetler arasında ilk sırayı alan çilek reçeli ve şeker kullanmayanlara özel olarak hazırlanan şekersiz çilek reçeli ile sofralarınızı renklendirebilirsiniz. Doğal olarak yetiştirilen ve özel olarak yapılan çilek reçellerimiz katkı maddesi içermez.

Vişne reçeli dalından taze koparılan vişneler ile organik olarak üretilmektedir. Yüzde yüz doğal reçel olarak raflarda yerini almaktadır. Kış aylarında adını sıklıkla duyduğumuz fakat meyve olarak pek tüketilmeyen turunç meyvesinin reçele dönüşmesiyle turunç reçeli ortaya çıkıyor. Doğal meyvelerden elde edilen turunç reçelleri sevenleriyle mağazalarımızda veya web sitemizde buluşabilirler.

Bir diğer kış meyvesi olan mandalina turunç meyvesinin aksine kış aylarında en çok sevilen meyveler arasında yerini alır ve vitamin deposu olduğundan birçok hastalıklardan korur. Bu meyvenin reçeli de yapılmaktadır. Sizler için doğal mandalinaları topluyor ve sizlere mandalina reçeli olarak sunuyoruz. Gül bitkisi birçok alanda kullanılmaktadır en bilinenlerinden biride gül reçelidir. Gül reçeli özel olarak yetiştirilen gül yaprakları ile doğal olarak yapılmaktadır.

Patlıcan reçeli son zamanlarda her sofrada yerini almaya başlamıştır. Bu reçelin sebzeden yapılması farklı bir bakış açısıyla bakılmasına neden oluyor. Fakat Obadanal sizlere en taze patlıcanlardan damak zevkinize uygun olarak patlıcan reçeli hazırlıyor ve raflarda sofralarınıza yolculuk yapmak için bekliyor.

Sitemizde reçel olarak birçok çeşit bulabilirsiniz. Zeytin reçelinden yeşil incir reçeline, yaban mersini reçelinden böğürtlen reçellerine, nar reçeli limon reçelleri ve kuşburnu reçellerine kadar daha yüzlerce çeşit reçelleri Obadanal kahvaltılıkta doğal üretim olarak bulabilirsiniz. Reçellerimiz tamamen doğal olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Sitemizden istediğiniz daha pek çok farklı reçel çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Yöresel ürünlerimiz ve tamamen doğal kahvaltılık çeşitlerimizi kullanarak kahvaltı sofralarınızı unutulmaz bir ana dönüştürebilirsiniz.

Ürünlerimizin güvenilirliği ile beraber her zaman herkesin tercih edilen adresi olacağız. Sevdiklerinize kaliteli ve doğal bir kahvaltı sofrası hazırlamak için Obadanal ürünlerini kullanın. Sağlıklı ve doğal kahvaltılık ürünlerimize web sitemizi ziyaret ederek veya size en yakın Obadanal mağazasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Katkı Maddesi İçermeyen Tahin ve Pekmezler İçin Obadanal'dan Hemen Alışveriş Yapın

Pekmez reyonlarımızda yerini alan doğal pekmezlerimiz sağlık açısından birçok fayda sağlamaktadır. Bunlardan ilki hiç şüphesiz harnup yani keçiboynuzu pekmezidir. Keçiboynuzu pekmezi yüzde yüz doğal olarak yapılmaktadır.

Bu pekmez çeşidi çoğu hastalığa deva olarak kullanılır. Aynı zamanda birçok vücut sistemi ve hastalık için faydaları ile en sağlıklı ve faydalı olarak kabul edilir. Bu nedenle en faydalı pekmez türü olarak ilk sıralarda yerini alır. Pekmezinden ayrı olarak keçiboynuzu özünü de mağazalarımızda veya web sitemizde bulabilirsiniz. Mağazamıza giderek, web sitemizi ziyaret ederek pekmez reyonlarımıza göz atabilirsiniz.

Bir diğer önemli ve bilinen pekmez çeşidi dut pekmezidir. Dut pekmezi yüksek enerji özelliklerine sahiptir ve yorgunluk, halsizlik ve kansızlığa iyi gelir. Bu nedenle anemi hastalarına tedavide ek gıda olarak önerilebilir. Tabi ki bu pekmezin doğal ve sağlıklı olanı vücudunuza yarar sağlayacaktır.

Ürünlerimiz doğal ve katkı maddesi içermemektedir, bu nedenle dut pekmezlerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tahin pekmez reyonumuzda pek çok pekmez çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bu çeşitlerden bazıları karadut özü, bir diğeri yaz aylarının sevilen meyvelerinden olan üzüm özü ve harnup özü olarak karşınıza çıkar.

Bu özler organik olarak yapılmıştır ve herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Pekmezden bahsedildiği vakit akla gelen ikinci ürün şüphesiz tahindir. Tahin orta doğuda, elde edilen susamın yapraklarını kavurarak elde edilen bir çeşni olarak bilinmektedir. Tahin içerdiği omega 3 ve omega 6 sayesinde sinir hücrelerinin sağlıklı çalışmasına destek olur ve sinir sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

Tahinin düzenli tüketildiğinde hafızayı güçlendirdiği ve beyin fonksiyonlarına yardımcı olduğu bilinmektedir. Sizler de Obadanal ailesi olarak yüzde yüz organik olarak ürettiğimiz tahinleri gönül rahatlığı ile alabilir ve sofralarınızda yer açabilirsiniz. Sadece kahvaltılık değil meze çeşitlerinde de birçok farklı türde kullanım alanı vardır. En bilineni pekmez ile tüketildiği için pekmez reyonlarımızda yerini alıyor.

Fakat pek çok yemeğinizde ürettiğimiz organik tahinleri kullanabilirsiniz. Bir diğer reyonumuz olan ve web sitemizde ki kategorilerde yerini alan bal kahvaltı sofralarının vazgeçilmezidir. Organik olarak yetiştirilen arılardan elde edilen ballarımız mağazalarımızda ve web sitemizde yerini almıştır.

Katkı maddesi içermeyen tamamen organik olarak üretilen ürünlerimiz sizler için sunuluyor. Sizde sofralarınıza güvenli, kaliteli ve sağlıklı ürünler koymak isterseniz web sitemizde yer alan yüzde yüz doğal kahvaltılık ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Sadece Pancar Şekeri ile Yapılmış Ezmelere De Göz Atmayı Unutmayın!

Yüzyıllar önce bir gıda olarak başlayan yerfıstığı, günümüzde yaygın olarak yenen kuruyemiş türlerinden biridir. Fıstık, başlangıçta Güney Amerika'da gıda olarak tüketilirken, ticaret sonucunda tüm dünyada tüketilen bir gıda haline gelmiştir.

Aynı zamanda fıstığın insan sağlığına birçok faydası vardır ve günümüzde farklı şekillerde yenen bir besindir. Fıstık ezmesi, yer fıstığının ezilmesi ve daha sonra çeşitli işlemlerden geçirilmesi ile üretilir ve yer fıstığının en popüler formlarından biridir. Kahvaltıların vazgeçilmez tatlarından biri olan fıstık ezmesi organik yerfıstıkları toplanarak ve yapılışında sadece pancar şekeri kullanılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Sizlerde eğer organik ve doğal olarak şeker pancarından ürettiğimiz ezmelerden almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir.

Aynı zamanda size en yakın Obadanal mağazalarına uğrayarak ezme reyonlarımızdan doğal olarak ürettiğimiz fıstık ezmesine ulaşabilirsiniz. Fıstık ezmesinin kardeşi olarak bilinen fındık ezmesi fındığı yeme konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Besleyici ve doyurucu fındık ezmesi, özellikle kış aylarında en lezzetli tatlılardan biri olarak bilinir. Aynı zamanda fındık ezmesi yüksek besin değeri nedeniyle vücut ısısını yükseltebilen bir besindir. Bu nedenle daha çok kış aylarında tercih edilmektedir.

Sizde eğer doğal ve katkısız bir fındık ezmesi istiyor ve bulamıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yöresinden topladığımız fındıkları katkı maddesi ilave etmeden sadece içerisine pancar şekeri ekleyerek reyonlarımıza ve sizlere sunuyoruz. Doğal olarak ürettiğimiz saf pancar şekeri ile yapılan fındık ezmelerimizi kaliteli ve güvenli bir şekilde fındık ezmesi severlere ulaştırıyoruz. Katkı maddesi içermeyen doğal kahvaltılık ürünlerimiz ezmelerimiz ile sofralarınız eşsiz bir tada sahip oluyor. Güçlü bir antioksidan olan ceviz ezmelerimiz tamamen doğal üretilmektedir.