Sepet

Istanbul Blog

13 JanEge Bölgesi Yöresel Ürünleri Nelerdir?
ahmet0360
Zengin ürün çeşitliliğine sahip Ege yöresel pazarları turistik gezi ve alışveriş anlamında da bölgenin en önemli ekonomik getirilerini sağlamaktadır. ..
28 DecGlutensiz Ürünler Nelerdir ve Glutensiz Beslenme Nasıl Olur?
ahmet0394
Glütensiz ürünler, imal edilirken glüten hammaddesini içermeyen ya da servis yapılırken glutenli ürünler ile ilişiği olmadan sunulan gıda maddeleri ol..
14 DecCoğrafi İşaretli Ürünler Listesi 3
ahmet0210
KütahyaEmet PidesiGediz GüveciGediz TarhanasıKütahya Bitli HelvaKütahya Cimcik Aşı/Kütahya CimcikKütahya Köpük HelvasıKütahya Kızılcık TarhanasıKütahy..
14 DecCoğrafi İşaretli Ürünler Listesi 2
ahmet0342
EdirneDeva-i Misk HelvasıEdirne Badem EzmesiEdirne Beyaz PeyniriEdirne Ciğer SarmaEdirne Mis Meyve SabunuEdirne Tava CiğeriKeşan Satır EtKeşan Siğilli..
14 DecCoğrafi İşaretli Ürünler Listesi
ahmet0450
Coğrafi İşaretli Ürünler ListesiCoğrafi işaretli ürün, bir ürünün üretildiği veya işlendiği coğrafik bölgenin özelliklerini yansıtan bir işarettir. Bu..
09 SepYöresel Ürün Çeşitleri
ahmet0232
Yöresel Ürün Çeşitleri Ülkemiz, konumu gereği birçok farklı ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu da her bölgenin ve yörenin kendine ait yiyeceklere sahip o..
02 SepYöresel Ürün Nedir?
ahmet0312
Yöresel Ürün Nedir?Yöresel ürün, ülkemizin bölgelerine özel olan ürünleri kapsar. Bir yöresel ürün tanıtılırken, hangi bölgeye ait olduğu belirtilir. ..
12 AugCoğrafi İşaretli Ürünler Nedir? Coğrafi İşaret Ne İşe Yarar?
ahmet0312
Coğrafi İşaretli Ürünler Nedir? Coğrafi İşaret Ne İşe Yarar?Coğrafi işaret, tüketicilerin ürünün kaynağını, karakteristik özelliklerini ve ürünün söz ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)